| cikipuki a întrebat:

...intrebarea e urmatoarea:"e rau ce am facut?".
eram anul trecut la tabara (aveam 15 ani) si eram cu o fata de 16 ani in camera(ea facuse sex de citeva ori).si iata ca intr-o seara cind noi dormeam si am uitat sa incuiem usa au venit la noi 2 baieti(prietenul meu si prietenul ei)si ea s-a trezit insa eu mai dormeam si prietenul meu a inceput sa ma dezbrace in timp ce dormeam,a inceput sa puna miinele pe unde nu trebuie si cind m-am sculat era cu gura la "pasarica" mea(m-am prefacut ca dorm) si apoi si-a imbracat prezervativul si a dorit sa... apoi am deschis ochii si pai l-am alungat si s-a suparat foarte tare pe mine, incit nici nu-mi mai vorbea.si am decis sa ma revansez facind sex cu el.

7 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Prietenul tau ar trebui sa te respecte mai mult.Sexul este un lucru de 2, daca tu nu te simti pregatitata din toate punctele de vedere:fizic. emotional, mental.tu nu poti practica sex.Cand toate acestea sunt pe aceiasi unda atunci da.Iti sugerez, totusi sa mai astepti cativa ani pana sa te maturizezi pentru ca nu ai nimic de pierdut.Nu practica sex din curiozitate sau pentru a te revansa si nici pentru ca iubitul te presioneaza, santajeaza emotional.Fa-o cand tu esti 100%pregatita ca sa nu regreti mai tarziu.Succes in decizii.Iar cand o faci, fa.o cu CAP!

| Nikoooooooo a răspuns:

Nuuuu! Nu fa prostia asta! Acum pe bune...tu vrei ca sa te revansezi ca el a vrut sa faca sex cu tine fara permisiunea ta? Nu fata...nu fa sex cu el!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Ceea ce a facut prietenul tau este rau, nu se face asa ceva. Iar tu nu trebuia sa te "revansezi" facand sex cu el. Un asemenea baiat merita parasit pentru ca nu stie sa te respecte. Probabil ca il iubesti si ca doare sa citesti asta, dar crede-ma cand o sa mai cresti o sa constati ca e adevarat.

| alecsalecs a răspuns:

Am crezut ca vei spune ca ai ramas gravida dar nu ai spus o. Apropo cind era cu gura la pasarica ta iti placea nu i asa? dar pe urma te ai speriat?laughing))

| SevrajBoy a răspuns:

Si lumea zicea ca eu sunt prost, dar cand ma uit in jur, chiar ca prind curaj...

| DRionutST a răspuns:

Nuu draga su merita asa ceva stai linistita dai papuciwinking cand o sa cresti mai mare o sa te versezi si o sa iti alegi pe cineva care merita cu adevarat ce a facut ala nu este corect a vrut doar sa profite de pe urma ta dal in...winking

| provika4ka a răspuns:

Da, e rau ce ai facut pentru ca el asta si astepta de la tine, sa faci sex cu el. supararea lui ca nu i-ai cedat prima oara nu trebuie luata in consideratie. cu el trebuia sa sfirsesti relatia chiar dupa ce l-ai alungat pentru ca el nu te respecta si in cazul in care ar fi b**** in tine fara sa fii de acord se considera drept viol. pe el puteai sa te revansezi si in alt mod. cred ca i-ai dat papucii!