| Bismarck_Aura_1997 a întrebat:

kiss
Acum doi si 6 luni mi-am inceput viata sexuala cu un fost iubit, nu m-a durut nici sange n-a curs (absolut deloc ), dupa primul act sexual am mai facut-o de aproximativ 10 ori cam asa, apoi mi-am intrerupt viata sexuala timp de 8 luni, dupa acele 8 luni am inceput din nou sa fac sex cu acelasi baiat, situatia era la fel nu aveam nici-o senzatie (nici macar placere). Din nou dupa vreo 3 luni n-am mai facut-o foarte mult timp ( 10 luni ), si din nou am facut-o cu el tot aproximativ 3 luni... apoi ne-am despartit definitiv.
Insa acum 4 luni am inceput sa umblu cu alt baiat, si prin decembrie am facut-o cu el, prima data m-a durut foarte tare iar a doua la fel si mi-a curs si mult sange straight face...
Care e motivul? (el mi-a zis ca eram virgina dar i-am explicat ca n-ar avea cum...)

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

O fi ceva in legatura cu himenul si pozitia lui. Primul o alunecat pe langa himen, al doilea o intrat in el ca berbecele in portile cetatii.
Sunt femei care raman cu himenul intact pana la prima nastere, si nu ma refer la fecioara Maria, ci la alte cazuri.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Poate fostul tau o avea prea mica.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca tu esti virgina cu fiecare partener.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca primul baiat nu avea cu ce sa te satisfaca. In schimb al doilea baiat avea o super scula care te-a atins la punctul sensibil.

| LoveSleep a răspuns:

Genială povestea, orice explicație științifică ar avea. E prima oară când aud așa ceva.

| SkyPilot a răspuns:

Foarte ciudat happy Poate ca primul baiat era foarte putin dotat iar al doileea hiperdotat. Alta explicatie nu vad. Sau poate ca primul a gresit intrarea?