| xCaTax a întrebat:

Acum doua saptamani am fost la o prietena iar acolo era si varul ei pe care il cunosc de ceva timp. Am jucat carti, toate bune si frumoase pana cand am zis ca plec acasa iar el s-a oferit sa ma duca. Cand am ajuns acasa m-a luat in brate si m-a sarutat x_x ( nu ma asteptam la asta )... Am fost impreuna dar eu am gresit ( deoarece inca pastram legatura cu fostul' ) si ne-am despartit. Stiu ca nu e normal ca in doua saptamani sa fac asta dar il iubesc cum nu am mai iubit pana acum! El incearca sa ma faca sa simt si eu ceea ce a simtit el si se da la prietena mea cea mai buna ( o alinta, o ia in brate, o pupa. ) iar eu simt ca innebunesc! Ce sa fac? Il vreeau inapoi. Stiu ca am gresit si vreau sa-mi repar greseala! Scuzati-ma ca am scris asa mult dar chiar sunt cu moralul la pamant foarte rau ( cum nu am mai fost pana acum! ) Va rog ajuutooorr! sad

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sigura ca te place/iubeste, du-te si spune-i ca si tu simti acelasi lucru.happy Sau, pur si simplu, du-te si saruta-lhee hee Sunt sigura ca-l vei lasa fara cuvintesmug Spune-i ca ai terminat definitiv cu fostul si ca il vrei pe elwinking, ca il placi cu adevarat happy Dar, totusi, nu te arata "topita" dupa el ca i se va urca hormonii la caphee hee laughing

Bafta!happy kiss

| Rocsyyy a răspuns:

Păi încearcă să îi explici că tu si cu "fostul"sunteți doar prieteni