| Canon10 a întrebat:

Buna TPUhappy acum o luna am facut sex neprotejat cu prietena mea.[nu era in perioada fertila]. Momentan are greturi matinale, dureri de cap si stari de somnolenta.ciclul trebuia sa vina acu 3-4 zile.nu are nici un simptom premenstrual. ce sanse sunt sa fie insarcinata?[nu am ejaculat in ea]

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi si o raceala. Daca spui ca nu ai ejaculat inauntru. Oricum, sa-si faca un test.

| larrii a răspuns:

Inainte de ejaculare poate exista o pierdere de lichid in timpul excitatiei sexuale. Acest lichid poate contine spermatozoizi, de aceea e posibil sa fie insarcinata. Un test de sarcina nu stricahappy

| IULY991 a răspuns:

Zero, are problemele astea ca nu s-a adaptat foarte bine la.

| Canon10 explică (pentru IULY991):

Nu sa adaptat foarte bine la ce?

| StarMetin2 a răspuns:

100%

| qwertylovet a răspuns:

Pei..depinde si de cati ani aveti si daca ai facut dragoste neprotejat ar putea sa fie cam 60%...

| Canon10 explică:

Imi pare rau nu vad nici un raspunshappy o sa postez intrebarea din nou de pe alt acounthappy

| Canon10 explică:

Tin sa mentionez ca a fost in prima zi dupa terminarea ciclului menstrual si din cate stiu sansele sunt minime in acea perioada. O sa faca un test curand si avem 17 respectiv 16 ani jumate.

| Canon10 explică:

Tin sa mentionez ca contactul neprotejat a avut loc in prima zi dupa terminarea ciclului menstrual. avem 17 respectiv 16 ani jumatate. Din cate stiu sansele sa ramana insarcinata in primele 5 zile dupa termianrea cm sunt extrem de mici. un test o sa faca in curand. ce alteceva ar putea avea aceleasi simptome?

| Florin_Alexandru_1993 a răspuns:

Poate crezi tu ca nu ai ejaculat in ea dar exista posibilitatea sa fi lasatthinking Roagate sa nu fie asa si fa-i un test de sarcina sa fiti amandoi siguriwinking