| Diana123455 a întrebat:

Acum o luna am inceput sa vorbesc cu un baiat.M-am
indragostit de el si el de mine... Duminica mi-a cerut prietenia si am spus Da. Tineam inainte foarte foarte mult la el! Insa de cand suntem impreuna parca nu mai simt ceva 'puternic' pentru el.
De fapt nici nu stiu daca mai simt! Ce imi sugerati sa fac? Sa mai astept? dar cat sa mai astept? Chiar nu stiu ce simt pentru el. sunt confunza! Funda happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu mai simti nimic pentru el atunci nu mai are rost sa continui relatia, vorbesti cu el, ii spui adevarul si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă nu mai ai niciun sentiment pentru el, nu are rost să continui relaţia, vorbeşte deschis cu el ceea ce simţi şi noapte-n Cuba!
Te pup!

| Zabbyel a răspuns:

Doar s-a dus acel "entuziasm"/ farmec care exista.
la ce vei face in continuare doar tu o sa gasesti raspunsul singuricawinking

| val31989 a răspuns:

Buna.Daca ai asteptat destul timp...si esti la fel de confuza, cel mai bine e sa te desparti de el, si sa-i spui intr-un mod frumos si direct.E pacat de el, daca stai cu el desi nu simti nimic si desigur si pentru tine ...ca iti pierzi timpul cu cineva pentru care nu simti nimic.
Bafta :*

| AnneMarie78 a răspuns:

Mai asteapta ceva timp, petrceti mai mult timp impreuna, poate era doar atractie doar atat. Daca vei realiza ca nu simti nimic pentru el spune-i-o intr-un mod frumos si direct.

| dariana17 a răspuns:

Incercati sa va cunoasteti si iti vei da seama cu timpul de ceea ce iti doresti si mai ales daca va potriviti. poate a fost atractie pe moment, acum vezi si tu