| maria199726 a întrebat:

Acum puțin timp, i-am făcut prietenului meu un oral când eram in mașina lui. Si eu si el eram îmbrăcați, doar atat ca la un moment dat el si-o strecurat mâna pe sub pantalonii mei si m-a atins ușor pe fund. Însă azi dimineața mi-a fost foarte foarte rau si am început sa ma întreb dacă este vreo șansa sa fie vorba despre o sarcina... Menționez ca eram pe perioada ciclului atunci când s-a întâmplat asta. Plus ca de atunci au trecut cam 10 zile...

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Poti sa te calmezi, nu ramai insarcinata fara penetrare neprotejata si ejaculare interioara, in schimb te felicit si ai respectul meu ca esti o fata cu mintea deschisa si lipsita de prejudecati, e mare lucru, bravo, prietenul tau e un norocoswinking

| Oana92 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Are mintea goala, nu deschisa laughing

11 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Te-a atins usor pe fund? Si atunci de la ce vrei sa fii insarcinata? Gandeste-te ca unii se chinuie cu sex neprotejat o gramada ca sa aiba copii, nu o sa fii tu atat de ghinionista incat sa ramai insarcinata cu mana lui.

| mihai69 a răspuns:

Măi, dacă i-ai făcut doar oral și n-ai dat și scris - ai scăpat, nu poți să rămâi gravidă doar din atât.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi vorba de vreo sarcina.

| Oana92 a răspuns:

Oh, Doamne... unde nu-i cap, vai de picioare!

Cum i-ai facut oral daca era imbracat? Si cum ai putea ramane insarcinata daca el ti-a pus mana pe fund si atat?

Răspuns utilizator avertizat
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Stai linistita! Fa-i oral si tot nu ramai

| TheQueen1 a răspuns:

"Daca pe mana lui era sperma da, esti foarte insarcinata. Du-te urgent la supermarket sa iti cumperi zeama de ciuperci si pastile pentru diaree ca sa te caci copilul pana nu il nasti!"

| Nonzen a răspuns:

Bună Maria! happy
Nu, nu ești însărcinată, stai calmă.
Toate cele bune! happy