| Casidy a întrebat:

FUNDA! Care este sansa sa rămân însărcinată daca atunci când eram în perioada fertilă,el s.a masturbat iar apoi m.a atins în zona vaginului cu mâna,menţionez ca nu ejaculase, era doar lichid preseminal.Multumesc anticipat. Funda celui mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sansa unei sarcini in conditiile descrise de tine s-ar putea situa intre imposibil si miracol. Posibilitatea ca lichidul preejeculator sa contina spermatozoizi este de asemenea coditionata de o eventuala contaminare prin amestec cu sperma deja existenta in uretra,si alte conditii de indeplinit, bla, bla, bla. In consecinta probabilitatea unei sarcini in cazul tau este ZERO. Pentru a te edifica in legatura cu acel lichid si posibilitatea de a putea provoca o ipotetica sarcina, iti propun sa citeste articolul :http://www.clopotel.ro/......r-141.html

| e1xtz a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Esti rabdator!
I-ai raspuns a 'naișpea' oara la aceeasi intrebare formulata asemanator.
happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru e1xtz):

Dupa ce am citit raspunsul dat de tine mi-am dat seama ca i-am mai raspuns cu ceva timp in urma.I-am raspuns din nou deoarece unele persoane sunt de-a dreptul incapabile sa inteleaga anumite lucruri, chiar si in cazul in care explicatia este valabila si pentru cei cu un nivel mai redus de cultura.Pot sa-ti spun ca rabdarea si explicatia detaliata de tipul "mura-n gura" este de fapt o deformatie profesionala.

3 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

In cazul tau, tinand cont de alte intrebari similare ale tale, cel mai potrivit ar fi sa va masturbati fiecare la el acasa separat si dupa sa va povestiti cum a fost.
Inclusiv joaca(petting-ul), ar trebui sa aduca o descarcare, o satisfactie...tu prin natura ta o transformi in stres.
Lasa-te de activitatea asta pana iti doresti sa ai copii, o sa traiesti mai linistita.