| marisacristea156 a întrebat:

Care este sansa sa rămân însărcinată daca atunci când eram în perioada fertilă,el s-a masturbat iar apoi m-a atins în zona vaginului cu mâna, menţionez ca nu ejaculase, era doar lichid preseminal.Multumesc anticipat.Dau funda!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai lasati joaca cu organele sexuale la anisorii astia, sa mai cresteti cativa ani, ca sa intelegeti ca numai prin sex vaginal cu un penis se poate ramane femeia gravida, nu cu degetul, mana, prosopul, chilotii baiatului, apa din wc sau cada.

| just4ubr2015 a răspuns:

Sansele sunt de 60 % fa un test de sarcina sa fi mai sigura si data viitoare pune caciulita ca altfel vine bebe

| dariaflorina a răspuns:

Sunt șanse nule, 0, cred eu. Daca nu a băgat degetul in vagin și nu a existat ejacularea, eu cred că nu este nimic. Oricum in câteva minute spermatozoizii mor in contractul cu aerul și dacă nu a mai ejaculat cu câteva ore înainte sau cu doua zile, sunt șanse 0.