| Roxy1234 a întrebat:

Buna TPU acum sunt cu un baiat pe care nu prea il plac sunt cu el numai ca baiatul de care mie imi place e cu prietena mea.Eu nu stiu ce sa fac sa mai fiu cu el sau nu? Adica s-a ma despart de el sau nu? Mie nu imi place de el eu sunt cu el numai ca e bun prieten cu acel baiat de aia.VA ROG SA MA AJUTATI CU CATEVA SFATURI.MS

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Desparte te garantat.
1:ii poti face rau lui, dar si tie.
2: poate baiatul pe care il placi ar vrea sa se impace cu tine dar te vede cu prietenul lui, si cum tu esti buna pr asa e si el, si renunta sa te mai cuereasca
3: nu ai nimic de castigat, decat amageala

Iti recomand o pauza eventual o comunicare deschisa cu prietena ta.cine stie,poate ea nu il place pe baiatul cu are e,si la fel ca si tine, ea sta cu el asa, doar la vrajealahappy.
:*

2 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Eu zic sa nu mai stai cu el daca nici macar nu il placi. Intr-o relatie trebuie sa existe in primul rand iubire, apoi intelegere. Adica gandeste-te sa nu faci o greseala. Daca chiar nu il placi nu te folosii de el. Mai mult il amagesti asa. Fa ce crezi tu ca e mai bine.

| andrei_4397 a răspuns:

Uita-te la nini si afli raspunsu