| kermit a întrebat:

Ce sa ma fac? sunt cu un baiat pe care nu prea il plac si el are un prieten pe care eu il plac si si el ma place dar nu stiu cum sa ma despart de actualul:-

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Spune-i individului ca nu mai merge relatia dintre voi doi, si... mai infloresti pe acolo ceva.Si ca mai puteti ramane prieteni dar nu si iubiti. Ceva de genuhappy
O zi buna.

3 răspunsuri:
| Namastee a răspuns:

Ii spui,. Pa fraiere,. laughing sau mai putin dureros pentru el,. Ma-m gandit mai bine si ar fi ok daca am ramane doar amici happy:*,.

| THC26 a răspuns:

Nu stiu... la urmatoarea greseala desparte-te de el adica chiar daca e un lucru banal, dar ai grija sa nu te vada cu prietenul lui in urmatoarea saptamana... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu cumva sa-i spui ca iti place de prietenul lui! E groaznicsad