| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma, am un iubit gelos, nu ma lasa sa am prieteni pe Facebook, daca merg undeva cu fetele ma suna continuu si abia daca ma lasa sa ies cu ele. Cand merg si cu parintii la rudenii tot ma suna, e foarte gelos si as vrea sa ma despart de el

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Gelozia e cea mai puternica arma impotriva unei relatii frumoase si armonioase. Pune punct relatiei cat mai repede.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Gelozia reprezinta o forma grava de boala mintala, care este incurabila si din nefericire degenereaza in timp, chiar si atunci cand tratamentul medical prescris este respectat... cu sfintenie. Este cazul sa te desparti cat mai rapid de un astfel de individ. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Dai papuci și ciao Bella.

| Emma30555 a răspuns:

Gelozia e boala grea, orice ai face e suspicios, în plus te izolează de lume, fugi cât mai departe de astfel de oameni

| ancaval a răspuns:

Păi și de ce nu te desparți?