| ArminaX a întrebat:

Buna TPU... Ajutati-ma și pe mine că nu știu ce să fac. E vorba despre un baiat. El e mai mare ca mine cu un an și sunt îndrăgostită până peste cap de el. Mi-a propus de câteva ori sa fim împreună și l am refuzat mereu crezând ca glumește cu mine sau vrea doar sa se "joace" cu mine asta fiindcă e foarte vagabont, golan sta cu vreo 3-4 fete... Mereu când mă vede mă ia în brațe încearcă să mă sărute pe buze sau mă sărută pe gat. Când mă atinge mă topesc,mi se înmoaie picioarele și am fluturași în stomac dar eu nu i-am arătat niciodată ca îl plac, din contră îl refuz mereu și îl resping când vine la mine. Acum doua zile eu eram pe hol la liceu și vorbeam cu niste fete și se uita la mine insistent apoi a venit, m-a luat de mână m-a băgat asa în perete si a a început să îmi zică sa fim împreună, m-a sărutat pe gât și pe buze, mai mult cu forța și în timp ce mă săruta pe gat a primit mesaj de la iubita lui și am văzut și eu și m-am uitat urat la el și el tot incerca sa mă pupe. după era lângă mine vorbea cu niste băieți și l-au întrebat ăia daca mai e cu ea si el a spus ca nu mai e, pentru ca mă văzuse ca eram acolo langa ei desi era clar ca încă e cu ea. Nu înțeleg de ce face toate astea și nu știu dacă doar vrea sa își bată joc de mine sau chiar mă place așa mult cum spune el. Faza e ca se tine de mine de vreo 2 ani. Sa accept sa fiim împreună și să nu îl mai refuz sau mai bine sa stau cuminte?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca este asa gagicar, refuza-l si gaseste un baiat care sa nu fie ca cel pe care l-ai prezentat.

| sofisis a răspuns:

Stai in banca ta. Nu este un tip care sa merite. Dupa ce o sa ii cedezi o sa isi piarda interesul fata de tine si o sa treaca la urmatoarea victima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si faptul ca el sta cu vreo3, 4 fete ce iti spune? Sa accepti sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e rostul intrebarii? E clar ce vei face.Ai sa incetezi sa-l respingi, ai sa fii cu el, ai sa ai impresia ca ai ajuns in rai, dupa te va insela si probabil vei incepe sa te tai cu lama.Nimic nou sub soare.

| Eduard196 a răspuns:

Stai cuminte. Daca asa ii face iubitei asa o sa iti faca si tie

| Cannibal a răspuns:

Dacă vrei să însemințeze micul său castravete în micuța ta grădinuță și să plece.
Atunci acceptă.
Dacă vrei o relație serioasă treci peste și caută alt băiat.
Sunt disponibil dacă te interesează.

| Asly a răspuns:

Vrea doar să iți intre in chiloței.Iar obsesia asta de 2 ani e probabil din cauza că ești singura tipă care la refuzat și din cauza asta nu vrea să cedeze