| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa fac... Exista un baiat foarte dragut cu care m-am imprietenit, si imi place foarteeee mult de el, dar cea mai mare problema este ca prietena mea ce mai buna (una dintre ele) este iubita lui.la inceput doar statea unul langa altul, dupa accea au inceput sa se imbtratisese si sa se pupe, iar acum se saruta.Cand l-a intrebat o prietena pe cine ar saruta in afara de ea, m-a ales pe mine. Eu as vrea din suflet sa fiu impreuna cu el.este foarte dragut. Am intrebat-o pe prietena lui (prietena mea) de ce il imbratiseaza atat de mult, iar ea zis ca sa ma vada toata lumea, ce iubit am eu Accest baiat, este foarte placut in toata scoala, multe fete il plac si am senzatia ca este cu el doar pentru a se da mare.Cum sa fac sa fiu impreuna cu el? Am senzatia ca si el ma place, ma ia si pe mine in brate mereu.

Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Am înţeles exact ce ai vrut să spui.
Să-ţi explic altfel. EL stă cu ea doar din plictiseală/ochii lumii şi la prima ocazie ar sări pe alta. EA stă cu el pentru ochii lumii şi eventual banii lui. Bănuiesc că e şi foarte geloasă. Acum te întreb pe tine, ţi-ai dori un fustangiu de iubit?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am impresia ca el place toate fetele

| vocea a răspuns:

Esti doar usor de manipulat vrei sa fi cu el fiindca crezi ca e popular si il vrea toata lumea

| seth2016 a răspuns:

Ce mai conteaza cine cu cine e. Iesiti si voi singuri 30 min. Il verifici daca stie sa pupe bine, el te verifica pe tine.

Daca sunteti multumiti ii propui sa fie cu tine.

Daca nu vrea, te-ai ales cu un pupat si ai cu ce sa te lauzi.

| OMFGConrad a răspuns:

Ce relaţie de căcat mai este şi asta?
EL : "Cand l-a intrebat o prietena pe cine ar saruta in afara de ea, m-a ales pe mine."
EA: "m intrebat-o pe prietena lui (prietena mea) de ce il imbratiseaza atat de mult, iar ea zis ca sa ma vada toata lumea, ce iubit am eu"
LOL, această "relaţie" nu va dura, e clădită doar pe aparenţă. ("Diferenţa dintre aparenţă şi esenţă", think about it). Eu te sfătuiesc să-i laşi pe amândoi şi să-ţi cauţi pe cineva mai de calitate, asta dacă chiar ai STANDARDE!

| tylverat a răspuns (pentru OMFGConrad):

El a zis ca in afara de ea m-ar saruta pe mine
Ea a zis ca il imbratiseaza doar ca sa o vada lumea
Nu m-am exprimat corect deoarece nu m-au lasat sa folosesc puncte de punctuatie (doar cateva)

| OMFGConrad a răspuns (pentru tylverat):

Am înţeles exact ce ai vrut să spui.
Să-ţi explic altfel. EL stă cu ea doar din plictiseală/ochii lumii şi la prima ocazie ar sări pe alta. EA stă cu el pentru ochii lumii şi eventual banii lui. Bănuiesc că e şi foarte geloasă. Acum te întreb pe tine, ţi-ai dori un fustangiu de iubit?

| Ripley a răspuns:

Intreaba-l direct daca vrea sa fie cu tine sau nu. e simplu.

| OMFGConrad a răspuns (pentru Ripley):

Ăla e deja într-o relaţie. laughing

| Ripley a răspuns (pentru OMFGConrad):

Conform spuselor ei, e in relatia aia doar de ochii lumii. Daca e asa sigura sa incerce sa vada