| Shyrina a întrebat:

Buna TPU... Vreau să mă ajutați și pe mine cu ceva. E vorba despre un baiat.Eu sunt îndrăgostită rău de el, dar nu i-am arătat niciodată asta. El e genul de baiat vagabont,golan și toate fetele sunt inebunite după el. E mai îngâmfat așa și nu prea le baga in seama, doar pe una sau două care sunt mai frumoase. Suntem în aceeași clasă la liceu. Mi-a zis de vreo 2 ori sa fim împreună, odată în clasa a 9-a și odată acum în a10-a și l-am refuzat mereu crezând că vrea să se " joace " cu mine sau că glumește cu mine. Mereu mă ia în brațe, mă ia de mana mă sărută pe gat și a incercat de câteva ori să mă sărute pe buze și a reușit odata, asta s-a întâmplat acum 2 zile. Problema este că el are iubită, era lângă mine și a primit mesaj de la ea chiar când mă pupa pe gat... După era langa mine și vorbea cu niste băieți și l-au întrebat ăia daca mai e cu ea și s-a uitat după mine și când a văzut că sunt acolo a zis "nu mai sunt am fost " Nu înțeleg de ce face toate astea? Credeți că ar trebui sa fim împreună? Daca îmi mai zice sa fim, sa accept?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baiatul e vagabond, tu vrei nunta cu el?

| Nemessys a răspuns:

Daca vrei sa cazi intr-o depresie din cauza lui, da. Multa bafta cu el. Ce au baietii cuminti? Te mananca?

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Baiatul e popular man

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Eu unul sunt dezamagit de ce citesc in intrebare. laughing

O sa mor singur rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Las ca nu esti singurul, si eu, asta e man, ce sa faci, tu esti mai tanar eu deja iesit la pensie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...de ce am senzatia ca urmatoarea intrebare a ta va fi ceva de genul:"Ajutor, sufar, sunt in depresie din cauza unui baiat care m-a inselat"?))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã vrei se indrãgosteascã de tine, ii poti face o felatie cum nu i-a mai facut nici o fatã si dupã nu il mai bagi in seamã de loc, te duci la alti baieti.
Asta il va scoate din minti, si vagabondul din el se va transforma in catelus de companie.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

E pustoaica de liceu!
Nu mai invata prost copiii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Mã bucur cã esti de acord cu mine.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt laughing)

| Againrip a răspuns:

Ai putea sa-i dai o palmă peste faţă ca să işi revină si apoi l-ai putea viola

| Anonim1207 a răspuns:

E un dobitoc care vrea doar sex de la tine. Imi pare rau ca sunt directa happy. Dar fugi cat te tin picioarele laughing. Din moment ce are iubita si face ce face nu e barbat happy