| pisssuu a întrebat:

Ajutorrr va rog din suflet!

Acum o luna cand eram in timpul menstruatiei m-am iubit cu iubitul meu..la al 3 contact sexual nu am mai folosit prezervativ, dar cand a trebuit sa ejaculeze a scos-o si a sarit si am simtit o udatura care se scurge pe fund...am facut acum o saptaman un test de sarcina a iesit negativ, dar tot nu mi-a venit trebuia sa imi vina acum 5 zile...cryingsunt disperata poate fi o dereglare ca am stat cu grija 3 saptamani pana am facut testul? e vorba de sarcina? va rog ajutati-ma dau FUNDA! nu ma criticatisadpe net tot ce am citit nu m-a linistit.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu așa te respecți? În timpul menstrei?
S-a scurs pe fund?
O femei nu poate avea și ovulație și menstră în același timp!
El practică metoda coitului întrerupt, dar cât de sigur este pe el cu această tehnică?
Poți face o infecție și de aici îți poate da ciclul menstrual peste cap, bea ceai de crețișoară și mergi și la un consult ginecologic, recoltare de culturi!
Pa, pa.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Asociati prea des lispa de respect vis-a-vis de propria persoana cu sexul. Sunteti Dumnezeu Tatal?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Bună.
Și sexul pentru tine în ce culoare personală este?
Pa, pa.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Legiuitoarea):

In toate culorile. happy Sunteti fascinanta ca studiu de caz. happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Bună.
Să nu uiți să fie un studiu aprofundat!
Pa, pa.

| vRaz a răspuns:

In timpul menstruatiei sunt extrem de putine sanse sa ramai insarcinata. Mai fa-ti un test si daca iese tot negativ, nu iti fa griji. Probabil inca nu iti e reglat ciclul. Oricum, ai mai multa grija. Sper ca am fost de ajutor si... daca mai ai nevoie de ceva, da-mi un mesaj happy

| LaFleurBelle a răspuns:

Ai grija, poti oricand sa ramai insarcinata daca continui asa, discuta serios cu iubitul tau si ajungeti la o intelegere, cel mai sigur eu zic sa folositi prezervativul mereu... si in cazul tau ar exista riscul sa ramai insarcinata daca chestia lichida a ajuns aproape de vagin!