| Dhdhdbdhdhehehjejeoaaoe9 a întrebat:

am 11 ani si am un penis de aproape 10 cm sculat si cand ma masturbez iese lichidul preejaculator, e normal?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu?
Desigur.

| ywar a răspuns:

Da, iese. E destept ca iese si nu sta intr-un fraier ca tine ca nu stie altceva sa faca la 11 ani.

| gheorghe699 a răspuns:

Copile,intreab-l pe tatal tau, la varsta asta nu poti sa te joci cu altceva, doar cu puta? pune mana pe carte si lasa prostiile

| doctorandus a răspuns (pentru gheorghe699):

Eu la 11 ani am ejaculat, mestere. Bineinteles ca daca i se scoala tu nu ai ce sa faci impotriva acestui fapt real, obiectiv.

| Gofigi a răspuns:

Da