| SnapMePls a întrebat:

Am 11 si vreau sa știu dacă e ciudat că știu despre organe genitale și sex? Argumentați va rog de ce da sau nu. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Curiozitatea e normala, desi activitatea ta sexuala ar trebui sa se rezume doar la masturbare, si aia destul de rara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc ciudat.E absolut firesc. Putea sa stii si de mai mic.Tu esti in clasa a 5-a nu? Mie mi se pare normal sa stii, adica ar fi imposibil sa nu afli cand toti colegii probabil vorbesc despre asta, cand cuvintele obscene sunt la ordinea zilei si cand internetul e plin de reclame si site-uri cu tenta pornografica

| SnapMePls explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt unul din aia care vorbesc despre asta deci stai liniștit tongue (doar cu colegi apropiați)

| Anonim757578975 a răspuns:

Nu e ciudat. Sunt baiat si am aflat la 6 ani. Acum am 11 -.-. Insa... nu e varsta tocmai ideala pentru a afla. Dar in clasa a 7a oricum vei afla la scoala.