| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Duhul Sfant are organe genitale?

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Nah, numa' dumnezau' are ****

23 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX explică:

Da, domnule.

| XxXBlackVampireXxX explică:

Gay?
Sau lezby?

| Allrc24 a răspuns:

Bai fraiere esti nesimtit sau retardat.cum poti pune o astfel de intrebare despre Insusi Dumnezeu creatorul universului? Frate nu vrei sa starnesti mania Domnului.nu mai pune astfel de intrebari iti provoci doar rau tie insuti...

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Allrc24):

Lol, u mad bro?
Si tu esti ala retardat si indoctrinathappy

| sandra2012 a răspuns:

Orice hula impotriva oamenilor si pana si impotriva Fiului va fi iertata, dar pentru batjocura la adresa Duhului Sfant nu va fi iertata in veci! Proasto

| XxXBlackVampireXxX explică (pentru sandra2012):

O sa ard in iad!
Iupyyyy!

| Klepto a răspuns:

El face inseminarea telepata, se gandeste si direct ai "o painita in cuptor".Am vazut cazuri reale, in care fetele veneau la baietii cu care n-au mai fost de cateva luni si bagau bomba ca-s insarcinate si ca sunt ai lor.A fost o stire cica o sotie de soldat american a ramas insarcinata ca s-a uitat la filme xxx, deci poate duhul sfant si-a bagat coada, ciudat este doar un singur lucru, ca acel copil care l-a nascut tanti aia, era negru si ea era alba si sotul la fel, poate duhul sfant ii negru.

| morningstar a răspuns:

Eu zic sa iti fie rusine. Numai tu puteai sa iti pui o asa intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Intreab-o personal pe Ema. Daca are, Ema e singura care i-a simtit maretia.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tu ai organe cerebrale. thinking

| nesuferit a răspuns:

Chiar imi era dor de intrebarile tale vampiro
Cu siguranta are,... in gura

| EvilThoughts a răspuns:

Duhul sfant nu este o persoana, este o prezenta.deci practic, nu, nu arefrustrated

| BRG a răspuns:

Ce demenți sînt unii.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
http://www.myfacewhen.com/42/

Sper ca te-am ajutat :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are, dar daca-ti cauti partener...poftim.trebuie sa stai in genunchi.

| Lime a răspuns:

Nu cred ca are corp...

| juNkie a răspuns:

Lol