| horansgang a întrebat:

Televizorul era pornit pe kanal D si era wowbizz si fara sa vreau am aruncat o intamplare la ce se intampla si am auzit o replica: "sanii sunt organe genitale si trebuie sa arata bine, intelegi?". intrebarea mea e: serios? sunt considerate a fi organe genitale? asa e din totdeauna sau e o constatare recenta a oamenilor?
funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar m-ai facut curios. Dar din cate vad in dictionar: http://dictionary.reference.com/browse/genital-organ
nu vad nici urma de sani. :)) (suna ciudat).
Nu cred ca am vazut oameni mai stupizi decat cei de la wowbizz.

| CravataAlbastra a răspuns:

N-ai inteles bine, a spus ca sânii sunt organe sexuale, nu genitale! Oricum ce importanta are asta...important e sa arate bine laughing)