| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani si am sanii foarte mici.Multe fete la 12 ani au sanii mult mai mari decat ai mei.Stiti vreo metoda da marire a sanilor natural?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Bună ești încă mică și sînii tăi ca și corpul trebuie să ajungă la maturitate, sigur cînd încetează creșterea vei rămîne surprinsă de cît de bine ești dezvoltată fizic, și atunci vei considera că sînii tăi sînt cei mai frumoși, momentan ai răbdare, și să nu faci ce spune dolce boy, să tragi de sîni, sau să tragă alții de ei, deoarece dacă faci asta poți face cancer de sîn, fi bucuroasă așa cum te a lăsat Dumnezeu.

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Singura metoda naturala de crestere a sanilor este sa astepti sa cresti si sa te dezvolti. Uita-te la mama ta, cam la fel vei fi si tu.Sa observi aceste fete care deja au sani, peste cativa ani sanii lor vor fi cam mari si cam cazuti.Nu te grabi,lasa natura sa-si faca treaba, nu interveni, poate faci mai mult rau decat bine.

| unknow a răspuns:

Da! sa te mai duci la scoala, ca daca dai mai des pe acolo. sigur sigur iti mai cresc!winking rolling on the floor))

| wzz a răspuns:

Cel mai bun 'medicament' pentru creşterea sânilor este timpul.

| FucktheSystem a răspuns:

Corpul se dezvoltă în ritmul lui, cel mai bine e să aștepți și o să et dezvolți și tu cu timpul.

| didiDia a răspuns:

@ Master 11: de ce inveti fata sa faca prostii?

| Unffox a răspuns:

Asta te roade pe tine la 12 ani =]]

Ce sa faci cu sani mai mari? O.O

Vezi-ti tu de treaba, cresc ei mai tarziu...

| szergiu a răspuns:

Nu iti fac griji. Corpul tau se afla in dezvoltare continua pana la varsta de 18 ani. Unele fete au sanii mai mici altele mai mari. Nu e un motiv sa te ingrijorezi.:*

| maftei a răspuns:

La 12 ani ai trebui sa ai rabdare sa ati creasca ca sincer pana la 18 ani mai ai, si sincer nu exista nici o metoda naturala de crestere a sanilor.Probabil multe fete sau dezvoltat mai repede

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

La 12 ani nu ar trebui sa iti faci griji in cauza sanilorlaughing))
Eu la 12 ani eram ''dreapta'' si nu am avut nici o problemalaughing)
Treieste`ti copilria fetitzowinking

| Mihai19MaxX a răspuns:

Nu te grabi sa iti creasca sanii.si gandeste-te la fetele alea mai dezvoltate dupa primul copil vor avea sanii "pana la buric "hee hee.asa ca mediu e cel mai binewinking

| Dolceboy a răspuns:

Tragete de sani laughinglaughinglaughingrolling on the floor sau mai bine pune un baiat sa te traga ))laughing

| b3Rb3cU a răspuns:

1 daca vrei sa-ti creasca sani faci flotari (putine si dese)
2 nu e bine sa ii ai mari de mica ca se vor lasa mai incolo(urat)
funda

| Master11 a răspuns:

Ar trebui sa iti incepi viata sexuala ca sa iti creasca sanii...

| Abytza_Bytza_1990 a răspuns:

Facem sex si cresc