| Pewtra a întrebat:

Am 12 ani și am vorbit cu o fată pe Facebook, ea mi-a spus că ar vrea s-o pup laughing Dar nu știu dacă vrea pe buze aducă sărut sau pe obraz big grin Zicețimi și mie happy Nici mi-e nu-mi vine a crede că nu știu laughing Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Singura persoana care iti poate da lamuriri, este fata respectiva! Intreba-o pe ea, daca vrea pupata sau sarutata si asa vei afla ce vrea de fapt.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi convins ca doreste in mod absolut sigur sa-i saruti mana, la fel cum procedezi cand saruti mana la popa.hee hee

| danutzu96 a răspuns:

La varsta ta, pup-o pe obraz si atat.

| forlucky a răspuns:

Si fata ce varsta are cumva 12 si nu inteleg de ce ne-ai imparatsit acesta dilema noua. Ce ai facut tu se numeste lipsa de ocupatie.

| Pewtra explică:

laughing