| Akali_Cristi_1965 a întrebat:

am 12 ani si imi place de o fata de la mine din clasa, cum as putea sa o invit la o plimbare? Pls doresc raspunsuri serioase, dau funda.

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Asteapta un eveniment pe langa voi si spune-i ca de mult aveai intentia sa o inviti undeva de genu.
sau spune-i ca ati primit de la un unchi 2 bilete la un film de comedie si intreab-o daca vrea sa mergeti impreuna. daca zice da, intri online si cumperi repede 2 bilete in spatele salii! happy

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Intri in vorba cu ea, o intrebi ce mai face dupa care o inviti la o plimbare in parc.

| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a răspuns:

Eu am 11 si mie imi place de o fata si deja i-am dat un pupic pe obraz poti face la fel si o intrebi apoi succes

| DanielAj1122 a răspuns:

Bai baiatule, nu conteaza modul in care o inviti, conteaza in primul rand aspectul fizic.Niciunei fete nu ii pasa in ziua de azi de sufletul tau sau de sentimentele tale. Daca esti un bastan cu bani si vii cu bodygurad la scoala o sa o atragi si o sa ti se spuna ca esti smecher. Daca esti un ratat care merge cu ghiozadul la scoala si nu invata nimic nu o sa o atragi deloc.Cumparat ti un BMW ramai corginet la mate si romana si o sa vina totul de la sine.Crede ma, asta fac eu si sunt plin de gagici langa mine

| Deiztoz123 a răspuns:

Intra in vorba cu ea si apoi ii spui daca ar vrea sa iasa la un suc cu tine. Bafta