| SuSuG a întrebat:

Hey TPU.Mie imi place de o fata din clasa mea dare este putin mai inalta ca mine... Cum as putea sa i atrag atentia... Va rooog raspunsuri serioase (dau funda )

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Porti si tu tocuri...:]] glumeam amice
Incearca sa fii tu doar. Sa pari mai diferit fata de restul din clasa. Cere-ti scuze in fata ei chiar daca nu ii greseala ta (ma refer doar in accidente minore sau altele) fa-i complimente frumoase.Fii abil si incearca sa o ajuti primul cand are nevoie, dar important -nu te arunca la fel ca bou' cu capul inainte - pentru ca s-ar putea sa gresesti
Si nu incerca sa o cuceresti prin "jmecherii" si injuraturi. Fetele inteligente nu sunt prea impresionate de asa ceva.
Bafta fratioare si o seara buna :]

5 răspunsuri:
| petitdreamer a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea... incet incet incearca sa iti arati sentimentele fata de ea. nu totul deodata. usor. v-a realiza ca iti place de ea si iti v-a vorbi

| Zabbyel a răspuns:

Heh! depinde si de faţa/aspect ...ca s-o cuceresti 100%... acu daca cumva esti un pitic care îi vine până la buric cam imposibil laughing s-o cucereşti laughing ia-ti gându-l

| SuSuG explică (pentru Zabbyel):

Wa... e k putin mai inalta k mine laughing

| Zabbyel a răspuns (pentru SuSuG):

happy bun atunci.invit-o la o inghetata sau mai stiu eu 1suc.soptestei usor la ureche ca e cea mai tare fata din scoala din astea etc... spune-i usor ca e mai frumoasa ca o floare si ca aspect si ca miros love struck dupa ce i-ai spus astea si mi te refuza si nu iese cu tine nicaierea inseamna ca NU AI NICI O SANSA.

| yuukary a răspuns:

Inaltimea nu conteaza, sunt fata si m-am indragostit de mai multe ori si iti spun sincer nu m-am uitat la anumite lucruri(poate la aspect un pic... un pic mai mult) chestia asta se intampla pur si simplu

P.S.:daca e doar atrasul atentiei fate de ras fetelor le place sa rada