| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani! plac un baiat din clasa mea si nu stiu daca ma place sta langa mine si vin cu el de la scoala.cand mergem in tramvai se aproprie fffff mult de mine si eu fac un pasa mai departe.(imi este foarte rusine sa-i zic ca il plac, nu as vreasa fac asta)cesfaturi puteti sa-mi dati! cumsa ma aproprii de el sau niste trucuri ceva...am nevoie urgent de ajutor plz. funda cel care da cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Trucuri? Nici de cum!
Daca se mai apropie de tine, fa si tu la fel.
Rusine? Lasa prostiileoh go on
Daca vei continua asa, il vei pierde.Si pana la urma, e bine ca face el primii pasi aici. Ii poti zice pritr`un sms, daca nu ai curajul fata in fata. Sau pe mess. Sau la tell`happy. Din cate spui tu, s-ar putea sa fie reciproc acest sentimentbig grin. Bafta!:*

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai daca tu incerci sa-l departezi, sigur il vei pierde de dinainte de a incepe ceva nu? Daca vrei sa il apropii, zambeste-i. vb cu el, fii receptiva la gesturile lui, la glume, la tot! Apoi vei vedea ca el va face primul pas! Multa bafta!
http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI

| SweetSecrets a răspuns:

Daca incearca sa se mai apropie de tine,nu mai face un pas inapoiwinking. Apropie-te si uh de elbatting eyelashes. Baga-l in seama pe mess, incepand conversatia astfel;
Ce faci:*?{sau daca esti mai timida poti sa gasesti un pretext sa vb cu el cum ar fi sa-ti dea tema la mate ca nu ti-ai notat-o}.Cam asta ar trebui sa faci, incearca sa fii sociabila si draguta:*! Succes ♥