| Prokopchuk_Alexandrina_2000 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor. Daca unui baiat ii este frica sa se aproprie si sa vorbeasca cu tine iar apoi iti spune despre asta pe internet sunt sanse ca te place?

Răspuns Câştigător
| crys12 a răspuns:

Bunawinking Pai uneori baieti sunt mai timizi, fricosi si nu prea indraznesc sa comunice cu o fata probabil din cauza emotilor sau frici ca i-ar putea respinge. Eu cred ca da, sunt sanse ca te place! Iti recomand sa-i spui sa lase la o parte teama si sa-ti marturiseasca ce-l macina de mult timp. Si asa se va elibera! Acum depinde..pentru ca poate se gandeste si la o relatie cu tine si in acelasi timp ca va suferi, iar el nu-si doreste asta! Nimeni nu vrea asta! Doar ca se intampla, fiindca in orice relatie exista si gelozie si orgoliul si suferinta. Atat am avut de spus, sper ca te-am ajutat si multa bafta!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, sunt sanse. Spune-i ca nu are de ce sa ii fie frica si ca ti-ar face placere sa stati de vorba. O astfel de invitatie ar trebui sa il ajute sa faca el pasul urmator.

Răspuns utilizator avertizat