| sofiamariamary a întrebat:

Buna Tpu.am 13 ani sa nu ziceti ca sunt prea mica imi place de un baiat el imlineste 17 ani in curand luna asta.si imi place mult de el.ce ziceti sa mi fac sperante el este varul unei colege de scoala, eu i.am spus ca imi place de el dar ea a zis: sa nu.mi fac sperante ca m sa sufar.e adevarat chiar pot sa sufar pe dea cuma.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca da

| Clockwork a răspuns:

Vrei sa il bagi la inchisoare?

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Uite, si un an diferenta face totul...

| AsaMaCheama a răspuns:

Daca era o diferenta de vreo 3 ani mai ziceai ca ai sanse dar asa 4 ani eu zic ca e diferenta

| AsaMaCheama a răspuns:

(sunt clasa a 10a) si am un coleg care este intr-o situatie de genu, isi bat joc de el pentru ca este impreuna cu o fata de 12 ani ( prin replici de genu:"te duci la serbarea ei" sau " sarbatoresti ca a facut bulteinu peste cativa ani?" )