| Dragutzza_6881 a întrebat:

Buna TPU.Am 13 ani si am o problema.De cam 2 luni imi apare o chestie alba pe chiloti :-s.Imi apare in fiecare zii si este enervanta...De la ce poate fii?

P. S:Nu mi-a venit menstruatia inca.

Răspuns Câştigător
| justmeandyou90 a răspuns:

E secretie vaginala e foarte normala, in curand iti va veni si menstruatia daca a aparut deja secretia. fundita?

6 răspunsuri:
| RedBullX a răspuns:

Gusto :3

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

E secretie vaginala(chestia alba) are rolul de a proteja interiorul vaginului. pupici:*

| NyanCat a răspuns:

E semn ac o sa-ti vina menstruatia. Daca vrei sa aflii mai multe o fata ( Greece12) Mi-a raspuns la o intrebare la fel ( mi-s-a intamplat si mie doar ca eu am 10 ani )

| cookie_1240 a răspuns (pentru NyanCat):

10 ani si asa o scriere corecta, gramatical si ortografic fara K SH TZ. Doamne... generatia asta poate mai are o sansa.

| NyanCat a răspuns (pentru cookie_1240):

Stiu ca poate par o proasta pentru ca pun intrebarea asta, dar e de bine ce ai spus? laughing

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Are dreptate uite poti sa intrebi pe cineva mai mare cu cativa ani decat tine.Vei afla in curand chiar poate si de la mama ta