| IngerAlb a întrebat:

Buna tpu.Am bulimie. Ajung sa vomit zilnic de multe ori pe zi..Ideea e ca menstruatia nu mi-a mai venit de 3 luni. Daca renunt la obiceiul de a-mi provoca varsaturile vara asta de exemplu, imi poate reveni menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu cred ca trebuie sa ceri sfatul unui medic imediat.
Nu te juca ca viata si sanatatea tastraight face
Vei ajunge sa regreti cele facute de tine, si tare ma tem ca va fi tarziu.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat