| Alexromanu a întrebat:

Buna TPU! Am 13 ani si am păr la subraț, pe burtă, pe picioare puțin creț, am penisul de 13 cm in erecție si cand ma masturbez odata pe zi imi iese si spermă. Mă dezvolt corespunzător sau nu este normal la vârsta mea?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eeei daca iti iese si sperma, e ok.

| Violleta2022 a răspuns:

Acest lucru il poate spune doar un medic, dupa ce te consulta, masoara si cantareste.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu abia pe la 15-16 ani am inceput sa am par la subrat. Dar cred ca asta depinde de dezvoltarea fiecaruia.

| Alexromanu explică (pentru Mayhem666):

Da nu am mult gen tufă sau chestii câteva fire

| Mayhem666 a răspuns (pentru Alexromanu):

Pai si eu pe la 15-16 ani abia aveam cateva fire.

| CIaudiu a răspuns:

Da, esti chiar mai dezvoltat decat unii la varsta asta.

| Adolf8 a răspuns:

Axeazăte pe mai mult sport.