| Skumpic_Bobokel_1998 a întrebat:

Buna TPU
am 13 ani si-mi place un baiat
Dar nu stiu ce sa fac sa aflu daca si el ma place
L-am vazut o data si am vorbit putin si m-am indragostit

Fara raspunsuri de genu`
Esti prea mica ca sa te indragostesti...
P.S.:Este primul baiat de care imi place asa de mult big grin

FUNDA +VOT
Va rog raspunsul mai repede

Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| butterflyeffect0000 a răspuns:

Intreabai pe apropiatii lui, daca te intelegi foarte bine cu ei, bineinteles. Asta daca vrei cat mai repede posibil. Dar, cea mai buna metoda e sa astepti, sa ai rabdare ca totul se rezolva in timp... Daca sunteti sortiti sa fiti impreuna atunci doar timpul va decide! In orice caz, asteapta sa mai cresti, vei gandi altfel peste cativa ani...

5 răspunsuri:
| Jhfdfd a răspuns:

Dragă, deci în primul rând poartă-te de vârsta ta și trăiește-ți copilăria! Ai timp de îndrăgostit... vaai Doamnewinking!

Și ca să îți mai spun ceva, îți dau un sfat : LA VÎRSTA DE 13 ANI COPII NU SE ÎNDRĂGOSTESC!

| gingergirl1 a răspuns:

Buna! Si mie imi place de un baiat, si am vorbit cu el pe fb, dar si in realitate si ieri am stat cu el pe un teren de fotbal big grin.Cum sa iti dai seama daca te place? Ori rogi un prieten comun sa vorbeasca cu el,sau iti poti da seama si singura! Dupa felul in care vorbeste cu tine, sau se uita la tine, daca nu te ignora, daca se bucura cand te vede si etc
Apropo mi-a placut raspunsul lui corygirl:"Daca sunteti sortiti sa fiti impreuna atunci doar timpul va decide"! FOARTE ADEVARAT!
Oricum succes! Tu stai mai mult in preajma lui, incearca sa-i atragi atentia si sa vorbiti ai pe urma poti trece la atac! happy

| Skumpic_Bobokel_1998 explică:

A da, si acesta nu este contul meu este al unei prietene big grin
Deci rasp in maxim 2 zile va rog happy

| megasmecher a răspuns:

Pai e o situatie complicata gaseste pe cieva care a mai trecut prin asta!