| BlooxieMhxds a întrebat:

Bună tpu.Am 14 ani și recent m-am simțit atrasă de un băiat. El este cu 2 ani mai mic(poate unii mă credeți nebună) decât mine și a făcut de curând niște gesturi, astea fiind:mi-a pus mâna pe fund ( de mai multe ori) a vrut să mă pupe,eu l-am pupat pe obraz,și a încercat să se întoarcă cu fața spre mine, și altele.Mă puteți ajuta cu niște sfaturi? (Nu am mai avut o relație pana acum) Dau fundă dacă mi se răspunde repede și sincer...am nevoie urgență de niște sfaturi.Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| CezarinaLunaria a răspuns:

Astea sunt gesturi care sunt cu dus și întors! Sunt gesturi golănești și adolescentine care nu pot fi luate în serios...mai ales pentru o relație serioasă! Acum pe bune....la 12 ani, ce minte să aivă pentru o relație serioasă? Nu o să fi nici prima dar nici ultima.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi ca eu te vad din autobuz cu smecheru ala si te zic lu taicatu ca te pipaie intre picioare laughing mai stai sa faci 18 ani

| ania a răspuns:

Faptul că te simți atrasă de un băiat e semn că ai un organism care funcționează normal, nu că trebuie să ai o relație cu el.E prea devreme.

| Emilian65 a răspuns:

Sunteti cam mici pentru o dragoste adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, ti-ai dat singura răspunsul. Esti nebună.

| Otto2014 a răspuns:

Parca imi aduci aminte de mine, la 10 ani.
Puneam mana pe fund la fete mai mari, alea ma pupau laughing
Nu-mi placea de ele, doar asa laughing
Pana la urma, e un gest golanescu