| SoLove a întrebat:

Ok, deci cunosc fata asta de la începutul anului școlar. (clasa a 6-a) Am cunoscut-o pe parcurs, am aflat câte și mai câte despre ea, și mă rog, a început să-mi placă de ea, nu mult, dar îmi plăcea. Într-o zi a fost o petrecere a unei colege, la care am fost invitat și eu. Am făcut un joc cu o sticlă, iar colegii au zis că fata care e aleasă să mă pupe pe mine pe obraz, și baiatul care e ales să pupe o altă fată. Și a picat fix la ea, și m-a pupat pe obraz. După aceea am întrebat-o într-o noapte pe FB dacă mă place, iar ea a zis că nu răspunde la această întrebare. Mă rog, a fost totul ca un epic fail. Mă rog, totul revenise la normal, eram prieteni, etc. Eram din ce în ce mai apropiați, și am întrebat-o același lucru și a zis că îi place de un băiat din orașul ei. (ea stă în alt oraș, face naveta până la școală) Atunci am fost complet distrus. Nu am dormit ceva timp, dar îmi revenisem. Ne revenisem și noi, eram prieteni din nou, și s-a terminat anul școlar, ea a luat premiul 1 la școală, eu premiul 2. Ea cred că e cea mai frumoasă din clasă, și cea mai deșteaptă. Mă rog, pe mine nu mă interesau caracteristicile astea, mi-a plăcut de ea odata ce am ajuns să o cunosc. straight face Acum în vacanță mă pregătesc să dau tot ce am mai bun să o cuceresc, dar nu știu ce să fac sigur. Să mă mai chinui? Niște sfaturi, dacă se poate un răspuns cât mai complex. Mersi! happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Merita sa te chinuiesti pentru o asemenea fata, alta ca ea nu vei mai gasi usor!

Răspuns utilizator avertizat
| valia234 a răspuns:

Ei bine eu sunt indragostita de un baiat care invata mai rau ca mine, s-ar putea ca ea s-a te placa, pentru aceata spui in fata cit de mult o iubesti si fai o multime de complimente.