| Orionus_Cristian_2001 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si ami place de o fata care frecventeaza cu mine niste lectii suplimentare la mate deja de o luna,cand ma duc la lectii mai mult ma stresez cand se uita la mine decat sa invat,ami place foarte mult de acea fata,dar sunt inca adolescent si eu as vrea ceva,o relatie foarte serioasa cu ea gen mariaj sau ceva de genu, insa stiu ca inainte de acest lucru trebuie sa am un serviciu masina un apartament cel mai mult mi-e teama ca daca acum nu o sa socializez cu ea nu o sa pot sa o iubesc

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ok si? Vorbeste cu oamenii ca nu te mananca. Si faza cu masina casa si banii...o sa mai dureze daca nu dai vreo lovitura. Asa ca distreaza-te, dar protejeaza-te.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca a fost "otravita" sageata lui Cupidon din moment ce ti-a imbolnavit inima de la aceasta varsta. happy Incearca sa urmezi un tratament adecvat in astfel de situatii, "zborul din floare-n floare". Incearca sa-ti gasesti leacul.

| Florentina9210 a răspuns:

Eu cred ca tu nu ai realizat cand ai pus aceasta intrebare. Cica ''mariaj, ceva serios'' la 14 ani, ma? Intai sterge-ti mucii si dupa te gandesti si la relatie.

| Orionus_Cristian_2001 explică:

Azi mi-am facut cont TPU,am vrut s-a vad cum raspundeti voi,acea intrebare a fost de testare,adica nu a fost adevarata, da e corect ca ami place de o fata de la mate, dar profesoara m-a pus cu ea in banca ca s-o ajut, ami place cum raspunde, voi chiar credeati ca la 14 ani eu m-a gandesc la mariaj?
La mariaj nu, dar la masina si casa pentru viitorul meu da, ma gandesc, si m-a simt mandru ca sunt un pic mai matur decat colegii de la mine din clasa

| Orionus_Cristian_2001 explică:

Mai cred ca acest site ar trebui sa fie redenumit sub numele de TIC_Toti_Impotriva_Cuiva

| R0R0 a răspuns (pentru Orionus_Cristian_2001):

Nu toti suntem asa.
Eu, de exemplu, ti-as fi zis sa te imprietenesti cu ea, sa povestiti.