| Ramster a întrebat:

Am 14 ani si prietena mea 13 si deja ne-am plictisit de toate lucrurile c le facem. Vroiam sa incercam anal dar nu stiu ea vrea dar pentru fata cum e? Ofera placere? Ati incercat kreva? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| gokart a răspuns:

Parerea mea: TROLL

15 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Moama ce bataie zdravana cu bâta de baseball v-as trage...

| WooLove a răspuns:

De la NORUL din Japonia li se TRAGE! Deja la 20 de ani sunteti plictisiti de viata si incepeti sa va bateti intre voi.

| Allexandraaa a răspuns:

Ca sa faceti sex anal e nevoie de experienta din partea ta. Daca nu stii cum sa o faci, i-ai putea face rau iubitei tale;). Si la 14 ani. nu cred ca ai acea experienta nu? Decat sa patseaca naibii ceva. mai bine ramaneti la saruturi, mangaieri, etc. E mai bine asa, crede-ma :).
Ai aici mai multe sfaturi http://www.contraboli.ro/......nt-page-1/ Sper ca te-am ajutat. :-*

| UPT a răspuns:

Fratilor... sunteti prea mici. Bagati-va mintile in cap!
Cred ca ar trebui sa mergeti la un medic.

| Broadband a răspuns:

Io zic sa incerci pozitia "scoala"
ba n-aveti minte deloc

| dede16 a răspuns:

Frate nu fa... laughing) cand are nevoie mari nu o sa stii daca a fost o vaca sau a fost ea cea care a lasat in urma balega rolling on the floorlaughing

| AlexUnder a răspuns:

Icgrm ea cred ca vrea insa nu stiu ce ii ofera dar daca afli zi si mie

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Un mic sfat! Pe ea las-o cu papusile si cu prietenele ei, si tu i-ati skateboard-ul sau bicicleta si iesi in parc cu baietii.
Nu aveti ce face? Ia si invata la matematica si la romana si lasa tampeniile...E devreme si pentru un sarut, apoi pentru sex...

| HardcoreMuffin a răspuns:

Eu la 13 ani faceam campionate de sotron si castigam medalii la badminton...Ma jucam cu frunzele si ziceam ca sunt bani si voi VA ARDETI IN C*R? Baaaa unde drac* sunt parintii vostrii? Si ne mai miram de ce avem pitici porno si scolarite cur*e.Frate iesi afara fa un tort din nisip lasa sexul

| blanOs a răspuns:

Pune-i-o in cur, fa toate perversiunile cu ea, sa nu-ti para rau mai tarziu, asculta un sfat batranesc! Oricum toate fetele care ti-au raspuns sunt frustrate ca nici macar normal n-au facut si au ~20 de ani! Ele-s gen "uite-o pe aia la 13 ani o ia in cur si noi la 20 nici macar o **** n-am supt sad"! laughing)

| Azalea a răspuns:

Cine va crede este prost => voi sunteti super prosti deoarece credeti ca cineva va crede laughing

| GetFit a răspuns:

Te gandesti prea departe...eu spun calm si sincer:NU O FAAAAAAAAAAAAAA!
It`s summer, have fun!

| Chocolatewithvanilla a răspuns:

Eu zic asa... intreab-o. noi nu avem de unde sa stim ce ii plac/nu ii place ei. dar oricum din pdvd medical nu e recomandat. funda?

| danidanutz2000 a răspuns:

Fa ma cu ea

| stefania1997 a răspuns:

Loser