| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am 14 ani si sunt foarte pervers, gen vreau sa-mi incep viata sexuala cat mai rapid, la ce varsta o pot face?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Viata sexuala o incepi cand esti destul de matur incat sa ai habar de ce faci si de riscurile care vin la pachet.

| Emilian65 a răspuns:

Amana inceperea vietii sexuale macar pana la varsta de 18 ani.

| Celcestietot a răspuns:

Mai târziu.

| LPCTSTR a răspuns:

Amuzant de sa-mi trag palme...

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cand esti pregatit. Si educatia sexuala face parte din pregatire: adica sa stii ce trebuie si cum trebuie sa o faci si sa stii sa previi consecintele neplacute.
Daca nu stii cum trebuie sa o faci, primul act sexual va fi un esec si o amintire neplacuta.

| Eireann a răspuns:

Ce sex pervers crezi ca poti sa faci la 14 ani? Sau consideti sexul in sine pervers? Stai linistit, o sa faci si sex, acum doar tropotesc hormonii si crezi ca e cea mai importanta experienta, buns/rea, numai sa o ai. E ok, calm, o sa ai vreme de sex.

| Anonima163333 a răspuns:

De la 16 in sus mi se pare cel mai bine, esti destul de dezvoltat fizic si psihic.

| dariasisi7 a răspuns:

O poți începe oricând. Ești băiat, nu o sa te arate nimeni cu degetul

| GHEBOASA a răspuns:

La 12