| lizucaLIZUCA a întrebat:

am 15 ani si am o problema. Pe facebook,mi.a scris un tip(din Timisoara, de unde sunt si eu)si el are prietena. Mi.a spus sa ne intalnim, ne.am inatalnit. Cand stateam in statie la sfarsit,venise prietena lui. mi-a spus ca nu l.a intrebat nimic. totul bine, imi trimite mesaj in ziua urmatoare cu " hai sa ne intalnim unde am fost ieri", asa am si facut. am stat cu el de la 5 pana la 8 jumate seara. a tot incercat sa ma sarute, mi.a pus mana pe fund, m-a pupat pe gat. Eu i.am spus ca are prietena de cateva ori dar mi-a zis sa nu ma mai gandesc la relatia lui, si sa fiu atenta la el. Spuneti.mi ce sa fac, ce crede.ti! ps: fara misto

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca vrea sa te foloseasca pentru sex, evident. Are o prietena, probabil ea nu-i ofera sex, nu vrea sa o paraseasca, dar vrea a fraiera care sa-i ofere sex fara bani si fara obligatii. Te-a gasit pe tine, mica si foarte usor de batjocorit, l-ai lasat sa te pipaie de al a doua intalnire, presupun ca la urmatoarea iti va propune sex (poate va incerca sa-ti dea si ceva bani, sau poate nu).

| mona a răspuns:

Eu cred ca tipul asta vrea numai sa profite si pana nu obtine ce vrea, nu renunta

| VIRUSrooz a răspuns:

Asculta-ma bine! El are prietena da? si totusi se da la tine... O persoana care a inselat o data o sa insele si a doua oara si ma refer la faptul ca daca te place pe bune si vrea o relatie cu tine(lucru de care ma indoiesc raaau de tot) o sa te insele si pe tine pentru ca pare genul de baiat care zboara din floare in floare.
Opreste-te acum pana nu incepi sa il placi ca sa nu suferi!

| SilentStriker a răspuns:

Hm. Ai 15 ani, iti spune azi un tip pe facebook sa te vezi cu el, iar peste 2 zile ii permiti sa te sarute, sa te pupe pe gat si sa iti puna mana pe fund. Wow! big grin Si eu care imi aduc aminte ca am stat dupa o fata aproximativ 2-3 luni pana sa o fac sa ma sarute pe buze.

| RAY a răspuns:

Salut,si eu sunt din tm, e evident ca te vrea pentru sex eu daca as fi in locul tau l-as lasa, nu poti stti daca are iubita si daca are aia e beata rau, ce ati facut 3 ore in statie? creste nr pedofililor in Romania nu-i de mirare la noi creste totul cei rau

| Exilee a răspuns (pentru RAY):

Asa este. Dulcea noastra Romanie este plina de obsedati sexual sad

| RAY a răspuns (pentru Exilee):

Ce viitor au tineri din ziua de azi sa fim seriosi nici unul asa ca se gandesc la sex daca ar munci nu ar avea timp

| Exilee a răspuns:

Este un obsedat sexual! - adevarul.

Ce sa faci? Renunta la el.Sa nu crezi ca o sa vrea s aintemeieze cu tine o relatie de dragoste. In niciun caz!

| Kalla a răspuns:

Ai mai multa grija cu intalnirile cu necunoscutii.Am auzit de un caz unde o fata de 14 ani a vorbit cu o alta fata tot de 14 ani pe facebook.Au vrut sa se intalneasca intr-un parc mai izolat si cand s-au vazut a doua tipa nu era o fata era un barbat de 38 de ani care a violat-o si a omorat-o.
Sa nu ai prea mult incredere in tipul asta, cine stie ce fel de monstru e.Mai bine nu-l mai vezi.

| Yhugato a răspuns (pentru Kalla):

A zis ca s-au vazut si e totul in regula cu el! :3 tongue

| Kalla a răspuns (pentru Yhugato):

Acum poate este in regula dar mai incolo cand ea o sa inceapa sa aiba incredere cine stie ce o sa-i faca O.O

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru Kalla):

Ehh..nu mai exagera atata.

| RAY a răspuns (pentru Kalla):

Nu vorbesti de tine nu?

| Kalla a răspuns (pentru RAY):

Nu.Eu am mare grija cu cine schimb informatii personale pe internet.

| ASimpleUser a răspuns:

Asta e exemplul perfect de "baietas", caruia ii place sa o arda cu 2 sau mai multe fete deodata.Crede-ma, nu tine deloc la tine, si nici la prietena lui...

| Ankutzaaa a răspuns:

Eu spun sa il pui sa aleaga.ori pe tine ori pe ea. Daca o "arde" cu amandoua inseamna ca nu e serios si nu stie ce vrea. Sau probabil vrea o aventura cu tine si totusi sa ramana cu iubita lui.
Mult noroc. Te pup! :*

| ClauA17 a răspuns:

Pai prima data gandeste-te tu ce vrei, sa te imparta si cu alta? eu cred ca nu ti-ar conveni asa. si daca iti pune mana pe fund de la a doua intalnire eu zic sa-l lasi balta ca nu e de tine. eu cred ca vrea doar sa te foloseasca si dupa aceea sa iti dea papucii, mai bine ai fi mai atenta sau ti-ai cauta un baiat serios in care sa poti avea incredere, sunt o gramada si nu are rost sa iti pierzi vremea cu unul ca el. si sa nu-l prea crezi, eu nu cred ca nu l-a intrebat nimic prietena lui poate te-a mintit. mai bine te-ai gandi mai bine si ai asculta sfatul nostru! bafta!