| mosomoso a întrebat:

am 16 an si imi place de o fata care este in clasa cu mine. (suntem casa a10a, eu am venit in clasa asta in casa a9a in al doilea semestru).si m-am hotarat sa ii zic ca m-am indragostit de ea..., si nu a avut nici-o o reactie dor a zis ca nu poate sa fim impreuna sau sa ne ccunoastem ma bine pentru ca nu simte nimic pentru mine. si intr-o seara am zisi s ii dau un trandafir. si am sunat-o sa iasa afara sa i dau ( in weekend, nu eram in timpul scolii) si nu a vrut sa coboare, si i l-am lasat la scara unde l-a gasit a 2 a zi si de 2 saptamani nu am mai vorbit deoc cu ea adica inainte vorbeam asa la scoala ca si coegi, adica mi-a zis ceva de genul ca sunt obsedat. ce credeti ca a mai trebui sa fac ca sa ii demonstrez ca o iubesc? funda!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata a fost corecta cu tine iar tu ai fost mitocan.

| adriang95 a răspuns:

Să o lași în pace o perioadă, să nu o bagi în seamă, să joci în psihologie inversă, dar dacă fata e deșteaptă, îmi pare rău, dar pentru tine e o cauză pierdută...
Îi mai poți da o lună în care nu vei face decât să o saluți politicos, în care vei fi rece față de ea, iar dacă ea nici măcar nu te întreabă de ce te comporți așa cu ea, Schimbă iazul și momeala... Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| ĐϋffγtAh a răspuns:

Fa'o geloasa. arata-i ca poti trai si fara ea. si poate o sa se simta putin geloasawinking (unor fee le place ca mereu sa aiba cativa baieti care le plac)