| lllorenusssuumeu a întrebat:

Bună TPU, Am 16 ani jumate, si mi-e rusine să ma dezbrac in fata la prietenul meu, adică eu am 63 de kg dar multi imi spun ca nu par par de 56 cam asa., dar eu ma vad grasa ca sa zic asa si am burticalaughing si mie cam rusine sa ma dezbrac in fata la prietenul meuu ce sa fac sa nu mai imi fie rusine va rog nu jigniti dauu fundita pentru cel mai bun rasp :* vă pup!

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa stii ca iubi o sa isi ia incet zboru daca nu scapi de frica asta de dezbracare/

| Auslesse a răspuns:

Bine,bine ai 16 ani, tu ai zis-o! si la 16 ani, ce-ti trebuie tie dezbracat in fata baietilor?

| mentholinks a răspuns:

Da-ti foc la haine.

| crack123 a răspuns:

Hmmm, ma bucur ca o frica neintemeiata iti mentine virginitatea. Dar ca fapt divers, daca te place, te place asa cum esti, mai grasuta sau nu... Dar incearca sa nu treci peste teama asta.

| teocica a răspuns:

Leagal pe prietenul tau la ochiwinking

| PaulSeby91 a răspuns:

Hey ai putina incredere in tine, nu trebuie sa iti fie rusine. Este vorba de prietenul tau, o sa continue sa tina la tine indiferent ce vei face. Nu iti recomand sa il legi la ochi sau sa stingi lumina, multora nu le place pentru ca arati cat de putina incredere ai in el. Sper ca team putut ajuta chiar si daca numai un pic.

| xaxoligo a răspuns:

Pai in primul rand, ai 16 ani, la varsta ta nu ti-as recomanda sa te dezbraci in fata vreunui baiat, pentru ca e putin cam devreme si nu este destul de matura sa faci pasul urmator, si daca chiar vrei sa faci chestia un sfat bun ar fi sa o faceti amandoi simultan, adica sa va dezbracati unul pe celalalt si atunci nu mai e nici o rusine, bafta