| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea isi doreste un penis mai mare, il am de 17cm, cum il pot mari? Ce pot folosi?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O lupă.

| darrio2007 a răspuns:

Parcă il aveai de 15?

| Violleta2022 a răspuns:

Penisul se poate marii numai prin operatie chirurgicala, de marirea a penisului, cu inca 2-3 cm.
probabil ca tu-l ai de 10-11cm dar nu-l masori corect, de aceea ti s epare ca-l ai mare dar iubita ta il vrea mai mare.
Vezi ca penisul se masoara cu rigla PESTE penis, nu de la gaura fundului.

| dullcat a răspuns:

Nu il poti mari cu nimic. Tine de genetica si atat, nu de unicorni sau de pastile magice de pe internet.

| J0B0MAT a răspuns:

Cam bate vântul prin capul trollilor, aceleași fraze fumate.

| Ceaki a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ce ma

| J0B0MAT a răspuns (pentru Ceaki):

Nu mai am nimic de zis mă.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu se poate mari laughing

| vlllaaddd a răspuns:

Fereasca Dumnezeu)))))

| ZappyTv69 a răspuns:

Nu ai cum sa il mărești. Apropo, multor fete nici nu le prea pasa de mărimea penisului, draga troll.

| belecoiu a răspuns:

Freaca cu ceapa in fiecare dimineata de la 2 la 3 ca atunci e pe modul sport