| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani si mi-am inceput si eu viata sexuala acum o zi, am facut sex cu o fata care nu era virgina, si niciunul dinstre noi nu ne-am protejat. este posibil sa ramana insarcinata? mentionez ca nu am ejaculat in ea, am ejaculat afara!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Inconstienti, asta sunteti. Acuma, vina mare este a ei, ca are "experienta", de fapt nu prea are dupa cate vad. Foloseste intotdeauna prezervativ, daca nu pentru ea atunci macar pentru tine. Folosit cum trebuie este 99-100% eficace in privinta sarcinii, si scade de cel putin 3 ori riscul de transmitere al BTS-urilor.
Si documenteaza-te, ai net acasa? Nu sta toata ziua pe CS si DotA, mai vezi ca sunt atatea site-uri despre problema asta, ca poti ajunge doctor in probleme de ginecologie si planning numai cu ele, nu-ti trebuie alte studii.

2 răspunsuri:
| Picsxie a răspuns:

Este posibil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sansele scad insa nu dispar.cel mai bine faceti un test de sarcina daca ii intarzie