| Dienutsaa a întrebat:

imi este frica de ceva.mi-am inceput viata sexuala in urma cu ceva timp, si de atunci am mai facut-o de 4 ori.si niciodata nu am facut-o protejat si nici eu nu am luat nimic( pilula de a 2 zi sau ceva de genu) dar mentionez el nu a ejaculat in mine. exista riscu sa raman insarcinata? :-s sad va rog. dati-mi un sfat. nu stiu. orice. sad

10 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Ba m-am saturat de intrebari de genul asta
nu e frumos din partea mea
dar va meritati soarta, si apoi va vaitati cu burta la gura
incepe-ti sa va faceti griji dupa ce e mai tarziu
nu e cazul la tine
daca nu si-a dat drumu in tine nu cred ca sunt sanse
dar niciodata nu se stie, ca este nevoie de un ml de spermatongue

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Buna. scumpa mea daca nu a ejaculat nu e mare risc dar [pilula de a 2 zi] cum spui tu nu se ia fara un set de analize sau fara aprobare de la doctor daca o iei si nu isi face efectul o iei degeaba.da fuguta la farmacie ia-ti testul si fatil daca apar 2 liniute vei deveni mamaica daca e decat 1 nu vei fii mamica. sexul nu e ceva de gluma si de acum incolo ia-ti prezevativul la tine [durex] e fff bun... sper ca te-am ajutat... funda?

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Tin sa te pun in tema ca sexul neprotejat poate duce la tot felul de boli de care nu cred ca vei scapa cu usor... sper ca am fost de folos...pup si ai grija de tine.

| Bogdan_6967 a răspuns:

Desi nu a ejaculat in tine, inainte de presupul act sexual baiatul are o pre-ejaculare. Informeaza-te mai amanuntit pe net despre asta.

| ღAleKrissღ a răspuns:

Da exista risc!happytrebuie sa te protejezi!sad

| nextlevel999 a răspuns:

Nu exista

| ღAncaღ a răspuns:

Pai, sigur ca ai putea ramane insarcinata... nu vreau sa te speri, dar nu iti pot ascunde nimic! parerea mea e sa te consulti cu medicul!

| bhubhuaa a răspuns:

Exista risc foarte mareee 99% posibil sa fii (nu vreau sa te demoralizez dar acesta ii adevarul), du-te urgent la un ginecolog. Pe viitor sa ai mare grija ce faci!

| RaD3On a răspuns:

Esti sigura... deoarece fata nu prea simte daca ejaculeaza riscul e mic daca te-ai uitat tu cand a ejaculat si esti 100% sigura...

| Andrei98_9235 a răspuns:

Nu exista daca nu a ejaculat in tine