| keytleen a întrebat:

Am 17 ani si sunt virgina sunt impreuna cu iubitul meu de aproape 4 luni. Vreau sa imi pastrez virginitatea pana la varsta de 18 ani! El a spus ca ma intelege si ca ma va astepta! Dar insista foarte mult sa mi-o faca incet prin fundulet imi spune ca: nu o sa simt durere, nu o sa ma puna intr-o postura jenanta ca o sa fiu ca o printesa, in picioare langa el sarutandu-ma constant! Sunt o persoana sensibila chiar daca el a spus ca nu ma doare imi este frica! Niste sfaturi! Ce credeti? Multumesc! Funda big grin

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, tu eşti foarte NAIVĂ dacă îl crezi :(

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că-l crezi dacă mai 'nainte te lasă să-i bagi tu lui un caltaboș pe cur. Ușurel, cu pupături (și cu prezervativ, desigur, să nu rămână cumva gravid!) - fix așa cum ar vrea el să-ți facă ție. Dacă el rezistă, poți și tu.

| keytleen explică (pentru mihai69):

Merci de ajutor! Nu o sa o fac m-am lamurit! O sa raman virgina pana la 19 big grin

| mihai69 a răspuns (pentru keytleen):

Așa să faci! bravo!

| Alcyon a răspuns:

Cred ca esti naiva rau. Daca intretii contacte sexuale de orice fel (anale sau orale), nu te mai poti considera virgina. Virginitatea nu sta intr-un himen amarat, care se poate rupe si cand faci sport. Baiatul e smecher. Pentru barbati, sexul anal e mai placut decat cel vaginal, fiindca anusul e mai stramt decat vaginul. Tu in schimb, daca practici chestia asta des, e posibil ca mai apoi sa ai probleme. Muschii aia nu sunt elastici ca cei ai vaginului. Prin urmare, daca se largesc e posibil sa ajungi sa faci caca pe tine. Daca-ti spune "pretenul" sa te arunci in fantana, o s-o faci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alcyon):

Keytleen, Alcyon are dreptate! Plus ca sexul anal este mult mai periculos decat cel vaginal si trebuie facut obligatoriu protejat, pentru ca sunt mai multe bacterii decat ti-ai putea imagina. Si nu, nu crede ca este atat de usor sexul anal. Pentru anal, inainte de penetrare, prietenul tau ar trebui sa isi pregateasca teritoriul, sa zic asa, mai intai cu degetele si lubrifiere foarte multa!
Nu te avanta asa, spune-i ca nu accepti si ca vrei sa ai macar 18 ani pentru a face acest lucru. Spuneai ca aveti aproape 4 luni? 4 luni, clar nu! Refuza-l si daca intr-adevar te iubeste si te va astepta ca sa aveti o relatie stabila, macar de un an si ceva, da, merita sa faci treaba cu el si sa va iubiti. Daca vezi ca te paraseste sau devine nervos, nu esti obligata sa stai langa el. Gandeste te ca toate vin la timpul lor si ca nu trebuie sa o faci acum daca nu vrei sau daca nu te simti pregatita. Tu fa ceea ce simti, fara sa te duca de nas un baiat.

| keytleen explică (pentru Alcyon):

Deci locul acela nu este recomandabil! Am citit o postare care zicea ca ai voie de la 21 de ani dar sa ai mare grija! merci ca mi-ai zis! nu o s-o fac acolo niciodata! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de viata ta. el nu vrea sex dar vrea sa te ia pe la spate laughing. esti naiva rau.
daca crezi ca sexul normal doare la inceput, in fund o sa zici ca ti-a intrat trenul. mai ales ca astia la 18 ani nu stiu ce e aia preludiu, mi-e mila de tine. el pentru sex sta cu tine, ca nu e vaginal, ca e anal sau oral, tot pentru aia sta cu tine. am crezut prima oara ca vrea petting, dar cand am vazut anal mi-au dat chestiile pe nas de ras

| Blamely a răspuns:

Te minte, evident că doare. Ești destul de naivă.

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns:

Ti-am spus si in intrebarea anterioara care este cam identica cu aceasta ca te amageste pentru a obtine ce isi doreste. Vrea sa te faca sa crezi anumite lucruri tu fiind necunoscatoare pentru a-si indeplini scopul. Parerea mea este ca ar trebui sa te gandesti foarte bine inainte de a face accest pas.

| Maxnonymus a răspuns:

Daca faceti "anal" nu-ti pierzi virginitatea...dar sexul anal este putin mai diferit fata de cel normal ( in vagin) dar daca tu crezi ca vrei si esti pregatita sa o faci "anal" e ok..virginitatea ramane acolo. si la 1 ani poti sa o "trimiti de acasa" laughing sper ca te-am ajutat happy