| keytleen a întrebat:

Heii TPU! Am nevoie de niste sfaturi! Sunt impreuna cu iubitul meu de aproape 4 luni si sunt virgina am 17 ani iar el 18. Eu i-am spus ca vreau sa fiu virgina pana la varsta de 18-19 ani, el spune ca ma intelege ca se simte mandru de mine si ca nu vrea sa ma dezvirgine ca o sa ma astepte pana cand o sa fiu eu pregatita! El insista foarte mult sa mi-o faca incet prin fundulet imi spune: ca nu o sa ma puna intr-o postura jenanta ca o curva cii o sa fiu in picioare ca o printesa si ca nu o sa ma doara, ca o sa ma sarute constant! Niste sfaturi! Ce credeti? Multumesc anticipat big grin

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing) "nu te dezvirginez printesa mea, dar fundul ce are? tu in continuare vei fi virgina"laughing)) bunn! cea mai tare postare pe azi! like!

| DeeaMarry a răspuns:

O, Doamne...
Ipocrit mai este baiatul asta! Pacat ca momentan ai un val peste ochi.
Sa fim seriosti, cum sa mai fi virgina daca faci sex anal?! Ca o sa mai ai inca himenul e drept, dar virgina clar nu te mai poti numi.
Gandeste si tu putin logic. Anusul e facut sa elimine, nu sa primeasca ceva inauntrul sau. Normal ca doare mult mai tare decat sexul vaginal!
Te joaca pe degete! Daca te iubea cu adevarat, nu iti cerea sa faci nimic, mai ales ca sunteti impreuna de doar 4 luni straight face.

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns:

Complicat... Este clar ca vrea sa faca, dar nu stie cum sa iti zica. Daca faci asa sau asa este tot una ( ba chiar in "fundulet" doare mult mai tare ). Ar trebui sa discuti. Spune-i ca a zis ca o sa te astepte si ca nu vrei sa faci asta pana nu esti pregatita. Discuta-ti problema si rezolvati-o impreunawinking

| keytleen explică (pentru Ezeru):

Mi-a spus ca nu doare in fundulet, sa am incredere in el! Eu sunt o persoana sensibila si fricoasa de felul meu! Deci chiar doare nu in partea aia? Am citit o postare care zicea ca poti sa faci asta cu anusul dupa varsta de 21 de ani iar eu am 17! El spune ca vrea sa ma pregateasca pentru cealalta parte care acolo mi-a spus ca doare putin la inceput! Ca nu o sa fiu pregatita daca nu incerc ''partea cu funduletul'' ca nu ma va durea off sad

| Ezeru a răspuns (pentru keytleen):

, dar vad ca te amageste nu gluma. In anus doare foarte tare oricand, dar pentru baiat placerea este mult mai mare. In vagin doare pa prima penetrare, dar dupa nu se mai simte foarte multa durere ci placere. Nu iti sugerezi sa ai incredere in el. Este clar ca vrea sa te prosteasca fiind necunoscatoare. Nu iti fa griji, dar gandeste-te bine inainte de a face orice pas.winking

| keytleen explică (pentru Ezeru):

Tleaba este ca eu il stiu de mica, am crescut cu el si il vad sincer! O sa discut cu el despre asta daca mai aduce asta in discutie, poate nu stie ca acolo doare tare!

| Ezeru a răspuns (pentru keytleen):

Orice persoana este imprevizibila. Eu nu iti sugerez sa nu ai incredere in el, dar totusi fii previzibilawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru keytleen):

Cum ti-am spus si in intrebarea precedenta, sexul anal este mult mai periculos decat cel vaginal si trebuie facut obligatoriu protejat, pentru ca sunt mai multe bacterii decat ti-ai putea imagina. Si nu, nu crede ca este atat de usor sexul anal. Pentru anal, inainte de penetrare, prietenul tau ar trebui sa isi pregateasca teritoriul, sa zic asa, mai intai cu degetele si lubrifiere foarte multa!
Nu te avanta asa, spune-i ca nu accepti si ca vrei sa ai macar 18 ani pentru a face acest lucru. Spuneai ca aveti aproape 4 luni? 4 luni, clar nu! Refuza-l si daca intr-adevar te iubeste si te va astepta ca sa aveti o relatie stabila, macar de un an si ceva, da, merita sa faci treaba cu el si sa va iubiti. Daca vezi ca te paraseste sau devine nervos, nu esti obligata sa stai langa el. Gandeste te ca toate vin la timpul lor si ca nu trebuie sa o faci acum daca nu vrei sau daca nu te simti pregatita. Tu fa ceea ce simti, fara sa te duca de nas un baiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru keytleen):

Doare foarte tare in fund! Nu am incercat dar am citit si imi imaginez ca este foarte adevarat pentru ca eu daca atunci cand am facut normal a durut foarte rau(ghinionul meu, sper sa nu fie si al tau)iti dai seama cat doare in fund.Eu te sfatuiesc sa te mai gandesti in privinta relatiei tale cu iubitul tau.

| Razvan9890 a răspuns:

Pai el isi doreste foarte mult chestia asta, nu te sfatuiesc sa faci treaba asta ca dupa iti va deveni obisnuinta si o vei face cu toti prietenii tai si toti vor urmari asta la tine! Acum faci cum crezi ca este bine!