| ookazii a întrebat:

Am aproape 17 ani si am sfarcurile umflate de aproape 3 ani.Nu le mai suport sincer, stiu ca e un proces al pubertatii la fel ca, cosurile. Oare acestea vor trece de la sine? la frig se fac mici, normale iar apoi se umfla nu ma dor. Ajutati-ma Va rog.Multumest anticipat

1 răspuns:
| bestofninja a răspuns:

Pai i s-a intamplat si prietenei mele si a consultat medicul. Ia zis ca e normal si se intampla la unele fete. Asa ca asteapta si se fac ele cum trebuie la timpul lor.winking
Funda?