| Seby7 a întrebat:

Buna TPU am 18 ani si zilele astea cred ca o sa fac dragoste cu prietena me poate cineva sa ma invete cum sa procedez, nu as vrea sa ma fac de ras.

4 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

Uita-te la 2-3 filme porno, simplu happy nu e o gluma.

| Lore2good a răspuns:

Daca si ea e virgina, nu te vei face de ras...o sa-ti vina pe moment si o sa stii cum sa procedezi nu te speriahappy.Cat despre ConnstanntiN, nu mi se normal sfatul tau... Unde ai vazut tu in filmele porno oameni care sa faca dragoste? Aia fac sex toata ziualaughing

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Sfatul lui ConnstanntiN este bun dar combinal si cu sfatul lui Yonita asa cred ca iti va iesi totul perfect. O intrebare:nu ai mai facut-o niciodata cu o fata?

| yonita a răspuns:

Invata de la profesionist
in primul rand sa faceti cu durexlaughing ( prezervativ)
in al 2- lea ia-o usor ( adica nu pune mana direct la P ia-o usor, mai intai prin zona umarului iar apoi continua cu un sarut pe gura si lasa totul sa decurga de la sine) good luck