| ////////////// a întrebat:

Prietenul e plecat de jumatate de an si acum zilele astea soseste, cum sa procedez cu el sa-i fac o surpriza? relatii nu am avut, chiar daca el doreste mult, el vrea sa ne mutam impreuna, dar ma cam ea fiorii de asa ceva imi e frica sa nu sa se schimbe mai apoi, cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Pai ofera-i o cina romantgica si fa dragoste cu el(petale de trandafier in forma de inimioara pe o lenjerie alba si lumanari )o sa-l dai pe spate. Daca nu te esti pregatita sa faci dragoste cu el inseamna ca ai o problema. Daca este cu el de ceva timp, mai ales ca e si plecat si el nu si-a schimbat sentimentele pentru. tine si te-a asteptat inseamna ca te iubeste, tu il iubesti? El isi doreste din cate am inteles sa fie cu tine, tu vrei? Sa-ti pui singura aceste intrebari.De ce sa-ti fie frica, daca esti majora, lucrezi, ai o situatie financiara ok eu zic ca e bine sa te muti sa vezi cum e viata in 2, cu unele responsabilitati, simti ca te maturizezi, este dificil dar si frumos totodata cand te trezesti dimineata langa el sau il astepti cu mancare calda si il ai mereu langa tine.Deci pune toate astea in balanta si vezi ce rezulta.Si legat de sex daca tu nu-i dai el nu poate sta la nesfarsit sa te astepte(aici ma refer daca ai o relatie mai lunga cu el, peste 6 -8 luni). Bafta!

4 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

De acord cu tepes. Peste 50% din baieti sunt dispusi sa se mute impreuna dar poate 10% sa se casatoreasca. Pregateste-i mancarea favorita, cumpara-i ce-si doreste si spune-i ca daca va casatoriti de-abia astepti sa faceti dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai o cina romantica, si cerel in casatorie. spune-i ca vrei sa faceti sex, dar dupa ce va ies actele.sa vezi ca o sa fie placut surprins, de cina. dupa aia te va ocoli. daca nu te iubeste si vrea doar sex. daca te iubeste intr-adevar, se va casatori cu tine. daca faci sex, va veti desparti oricum mai devreme sau mai tarziu. din plictiseala, si fiindca s-a dus toata magia de dinainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anilag. imi doresc sa ti se indeplineasca ce spune lorely.fiindca vad ca asta iti doresti si tu. iar eu sper sa nu am dreptate. m-ar durea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cind te vei muta cu el esti ca si maritata. care e diferenta? ca nu ai o hirtie pe care sa scrie asta?