| Ady_Adrian_1996 a întrebat:

As vrea sa ma transfer zilele astea la alt liceu si la alt profil...
Vreau si eu cateva pareri de la voi daca se poate si cum trebuie sa procedez... thinking

PS: Azi fiind 19 septembrie 2012! big grin

2 răspunsuri:
| Loly5 a răspuns:

Pai din al doilea semestru te poti transfera la alt liceu dar daca vrei si la alt profil trebuie sa dai niste diferente

| BLOODFURY320XE a răspuns:

Poti sa te transferi la alt liceu, dar doar al 2-lea semestru din cate am auzit dar nu cred ca poti schimba si profilul happy.