| AlexandrucelMicUt a întrebat:

Cum sa fac dragoste cu prietena mea! Cand vine sa doarma la mine acasa vreau sa fac dragoste cu ea! Ce trebuie sa fac! Cum sa procedez ca si ea sa vrea!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stii cum se face e clar ca nu e momentul pentru tine.

5 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Daca ea nu vrea, asteapta pana o sa fie pregatita, daca o iubesti..nu inteleg de ce nu astepti...

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca tu esti cel care doreste sa faca sex este de inteles dar se naste intrebarea daca doreste si ea? Se pare ca ea deocamdata doreste sa se odihneasca nimic mai mult. Asteapta pana cand iti va da de inteles ca prezenta ei in patul tau are alt motiv decat cel din prezent.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci inseamna ca nu esti pregatit
Mai cresti si/sau informeza-te!

| HereToHelp123 a răspuns:

laughing Cati anisori ai? Lucrul asta implica multe lucruri, nu doar sex si gata.Mai ai timp.Invata intai, informeaza-te, apoi na, niho-niho laughing

| djlukass a răspuns:

Trebuie sa o bagi pe dânsa in trânsa. Ai nevoie de un atlas? GPS?