| monaliss a întrebat:

Buna TPU am 19 ani si sunt intr-o relatie cu un baiat mai mare decat mine (el are 21) avem 2 ani si jumatate de cand suntem impreuna dar problema este ca familia mea nu il acceapta nu ne lasa sa fim impreuna.nu am avut niciun contact sexual cu el dar vrem sa ne logodim si sa avem dar nu stim cum sa ne facem familile sa accepte relatia noastra

Ps:funda

Răspuns Câştigător
| andutu5 a răspuns:

Numai sunteti copii intalnitiva in oras va logoditi daca vreti si dupa mergeti intr-un hotel si faceti sex lasati parinti voi vedeti-va de viata voastra
Daca esti virgina lasa totul pe el stie cum sa isi faca treaba iar daca si el este virgin nu va speriati o sa doara putin dar dupa va fi placut. faceti protejat iar eventual puteti incerca si fara un bebe mic nu strica niciodata! Casa de piatra si bafta!

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta ochii mei inima, tensiunea halele maica sfanta am intrat in FIBRILATIE ATRIALA! 112 smurd rapid lesin pe tastatura

tu fata esti in toate mintile? esti studenta si deja 2 ani jumate de relatie fara sex si vreti logodna? sfinte maste de parascheve si ala tantalau o stat pe uscat. sunteti studenti sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, betii in camin, iesit in club, cabane, nu relatii serioase urmate de pusul sforii in jurul gatului. sper ca familia sa intervina cat de rapid si eficient daca nu am sa sun eu la politie si chem si hinghierii

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Hahahahaaaaaaaaaaaaaa laughing)

| ania a răspuns:

Felicitări pentru lipsa sexului. Dacă rezistaţi pînă la căsătorie, aveţi cele mai multe şanse să aveţi o căsnicie foarte bună. Dacă nu-l vor din motive egoiste de genul nu e destul de bogat, din familie de elită etc anunţaţi+i doar de căsătorie, dacă cooperează bine, dacă nu se vor obişnui cu ideea mai târziu dar trebuie să fiţi pregătiţi să luptaţi pentru relaţia vostră că probabil vor avea tendinţa să se bage între voi şi după.
Dacă sunt motive serioase, de genul l+au văzut, cu alta, te mai minte, mai trebuie să discutaţi.

| sofisis a răspuns:

Hmmm...de ce nu il accepta? Le-a gresit cu ceva sau e asa.din principiu?
Asa cum faptul ca nu il accepta nu te-a impiedicat sa fii cu el 2 ani jumate, nu vad de ce te-ar impiedica de aici incolo. Esti majora, esti vaccinata, el la fel...ce treaba are sula cu prefectura.
E clar ca ai tai nu sunt chiaaaar atat de impotriva daca tu ai reusit totusi sa fii atata timp cu el. Ca nu il suporta prea mult e alta poveste. Nici nu trebuie. NU EI TRAIESC CU EL!
Si..nici ai lui nu te vor?