| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am o relatie cu un baiat de varsta mea,il plac mult, ba chiar il ador.Suntem impreuna de cateva zile iar relatia noastra merge din ce in ce mai bine,tinem muult unul la altul si vrem sa facem dragoste,ce indicatii imi dati? Vreau sa il chem la mine acasa sa doarma la mine si sa facem dus impreuna,trebuie sa folosesc prezervativ daca facem sex anal? Ne putem infecta daca o facem fara prezervativ? Oare o sa se supere daca il pun sa imi faca oral? Chiar nu vreau sa il supar pentru ca tin mult la el si nu vreau sa il pierd,mi se pare asa perfect! Daca ii fac doar eu lui sigur nu se supara,mai bine ma voi lasa dominat de catre el pentru ca lui ii place sa ma domine. Dati-mi niste sfaturi despre cum sa fac relatia noastra sa mearga cat mai bine si cum sa fac sa am o seara perfecta alaturi de iubitul meu, dau funda!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Musai cu prezervativ la sexul anal. Și cu mult lubrifiant!
În rest, faceți exact ce vreți și ce simțiți, dar fără a impune ceva - doar ceea ce sunteți ambii de comun acord.

| HazelEyes77 a răspuns:

Dragilor faceti ce simtiti atunci cand simtiti acordati va timp. Nu faceti nimic fortat doar lasati va in voia simturilor si pasiunii. Faceti dragoste nu sex daca vreti o prima experienta speciala de care sa va amintiti. Si cel mai important protejati va.

| Necunoscut112 a răspuns:

Parcă ziceai că nu esti gay...

| missfatadelatara a răspuns:

Sfântul Google vine întotdeauna în ajutorul nevoiașilor. Îți oferă sursa de inspirație nelimitată.

Nu de alta da' dacă încep sa povestesc pe aici, întrec filmele porno. big grin